Co i jak robimy

Co robimy

Allegraf.pl jest firmą reklamową full serwis oferującą pełną gamę usług. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją: folderów, ulotek, kalendarzy, etykiet, identyfikacji wizualnej firm, wizualizacji 3d, stron internetowych. Zakres prowadzonych przez nas działań obejmuje komplety serwis, począwszy od przygotowania projektów na produkcji i obsłudze skończywszy.W jaki sposób


Mamy pewne zasad, których staramy się trzymać i uważamy, że mogą one przynieść wiele korzyści naszym klientom.
Pierwsza z nich brzmi nie lubimy papierkowej roboty tak samo jak Ty, więc nasze umowy są napisane prostym językiem, bez dziwnych słówek z żargonu prawniczego. Nasza komunikaty są zawsze jasne, działamy w sposób przejrzysty. Współpraca z biurem projektowym nie powinna być skomplikowana jak kupno domu, więc robimy wszystko by tak się działo.
Staramy się nie uczestniczyć w przygotowywaniu specyfikacji dla zleconych prac. Jeśli sytuacja tego wymaga, doradzimy co przy danym projekcie jest najodpowiedniejszym rozwiązaniem lecz wolimy skupiać wszystkie siły na konkretnych projektach co daje najwięcej korzyściami zarówno nam jak i klientom.
Nie zatrudniamy wygadanych doradców klienta. Oznacza to, że nie ma wysokiej pensji do opłacenia a co za tym idzie ceny są niższe. Oznacza to również, że rozmawiasz z zawodowcami o tym co jest istotne nie ze sprzedawcami wciskającymi byle co za Bóg wie ile.
Wykonujemy tą pracę ponieważ ją lubimy. Lubimy projektować coś, co z ze wstępnych założeń przekształca się w konkretny projekt, który spełnia określone zadanie i osiąga zamierzone cele. Lubimy pracować wspólnie z klientem (jeśli ma na to ochotę) wciągając go do współtworzenia, czy to strony www, czy ulotki, od samego początku pracy. Łączenie oczekiwań klienta i naszych wizji daje najlepsze rezultaty sprawiając, że końcowy efekt spełnia założony cel. Sądzimy, że jest to jeden z głównych powodów tego, że ludzie lubią z nami pracować, a my nie uważamy nowego zlecenia za zwycięstwo, lecz za początek długiej i owocnej współpracy.

referencje

  • Solidna i rzetelna praca, milo wspolpracowac z FACHOWCEM.

    Grzegorz Spisla, Werbe Agentur - Spisla
  • Polecam szczerze uslugi Pana Aleksandra w zakresie opracowywania projektow graficznych, po pierwsze jako jeden z nielicznych grafikow rozumie o co chodzi klientowi , po drugie dostarczam blyskawicznie rozwiazania, propozycje , caly czas podczass wspolpracy mam wrazenie ze razem tworzymy projekt, poprawiamy, korygujemy i tworzymy coraz lepsza wersje , zadko spotykane podejscie w swiecie artystow. No a na koniec sie okazuje ze po przystepnej cenie i z dodana wartoscia ktorej sie pierwotnie nie spodziewalem.

    Tomasz Mnich, The Why Method
  • Firma naprawdę godna polecenia. Profesjonalne podejście do sprawy. Super kontakt z klientem. Pan Aleksander to wzór godny naśladowania.

    Marian Pozorek, Warszawskie Muzeum Chleba